היי אני הדס כהן, אלופת אירופה בהתעמלות מכשירים, אמא לשלושה, ספורטאית בתחום הנינג'ה, מאמנת מנטלית, יועצת תזונה מוסמכת, בעלת שני תארים אקדמיים במדעי ההתנהגות ומנהל עסקים.

אחרי שהייתי במקומות הגבוהים ביותר והנמוכים ביותר, אחרי שניצבתי בראש הפודיום כאלופת אירופה ולמטה אי שם כחולה במחלה אוטואימונית ונטולת אנרגיות, אני יודעת שכל אחת יכולה להגיע לטופ שלה.

מגיע לך לאהוב את עצמך, לממש את הגלום בך, ולהגיע לשאיפות ולחלומות שלך עם ים של אהבה עצמית, עומק, אומץ, הצלחה וכלים נכונים להתמודד עם הפחדים שחוסמים אותך.

ההתנסויות שעברתי, שכללו מצד אחד הגעה לשיאים גבוהים והתמודדויות עם לחצים, ומצד שני בעיות בריאותיות שחייבו מאבק, לצד חקר פנימי יסודי ושנים של לימודים מעמיקים בתחום התזונה, המנטליות, ההתנהגות האנושית, הספורט והמיניות.

העניקו לי את הכלים והסתכלות הוליסטית ומלאה.

כלים להם אני הייתי זקוקה בכדי לטפל בעצמי.

תוך כדי הדרך שלי לפסגה האישית שלי, הבנתי שכל אחת זקוקה לכלים הללו כדי לטפס למעלה, לקצה.

הסיפור שלי מתחיל דווקא בגיל 32. לפני כן הייתי אלופת אירופה בהתעמלות, זכיתי בתארים, ניהלתי בארגונים גדולים והייתי יועצת ארגונית בכירה בחברת ייעוץ גדולה.

אבל דווקא המחלה שקיבלתי הייתה המתנה הגדולה שלי.

חליתי במחלה אוטואימונית, כזו ללא פתרון חיצוני, ודווקא העובדה שלמחלה הזו לא היה פתרון, המצב הכריח אותי לפתוח בחיפוש אינסופי ולמצוא פתרון.

הסקרנות הפנימית וההתפתחות האישית שלי נמשכים עד היום. זה האויר לנשימה שלי.

הידע שצברתי מגיע משלל מקורות אשר חיוניים כל אחד בנפרד, אולם חיוניים שבעתיים כשהם מתמזגים יחדיו ומשלבים עולמות של תזונה (לימודים והסמכה כיועצת תזונה בשיטת הרמב״ם במכללה של ד״ר גיל יוסף-שחר), התנהגות אנושית (תואר ראשון במדעי ההתנהגות) ואימון מנטלי - תודעתי (לימודי אימון מנטלי בהכשרת המאמנים של איתן עזריה) לצד שורשים עמוקים בעולם הספורט המקצועי באחד מענפי הספורט הקשים בעולם (התעמלות מכשירים).

היום, אחרי שחזרתי לספורט לאחר הפסקה של למעלה מ- 10 שנים, אחרי שהצלחתי לחזור לעצמי ולהתחבר פנימה, אני יודעת שכל אחת יכולה לייצר שינוי אמיתי פנימי, לחזק את האמונה הפנימית, להביא את היכולות שלה לקצה, ולהגיע לכל הישג וכל מטרה שהיא רוצה לסמן.

" מגיע לך להיות השמש של עצמך מבלי להיות תלויה בדבר״.